NÁŠ KADEŘNICKÝ SALON

OD 1. LISTOPADU 2020 BUDE K DISPOZICI POUZE JEDEN KADEŘNÍK, MAXIMÁLNĚ DVA KLIENTI. VŠE BUDE PEČLIVĚ DESINFIKOVÁNO.

Kadeřnictví, to není jen řemeslo. Při vytváření kadeřnického salonu ARTCUT jsme měli na paměti, že je to nejen profesionálně zvládnuté řemeslo, ale má také umělecký přesah. Vytvořili jsme místo, kde je vždy dostatek prostoru pro péči o Vás a Vaše vlasy. V salonu ARTCUT se Vám soustředěně věnujeme a máme pro Vás vyhrazený ničím nerušený čas.

Sledujeme aktuální dění a trendy v oboru péče o vlasy, jejich střihu a barvení, které přenášíme s kreativitou do své práce. Výsledkem jsou naši spokojení klienti, a tím také my.

Jsme nositeli ocenění L'Oréal Professionnel Salon Expert.

Individuální přístup

Přijďte k nám a zažijte skutečný individuální přístup. Nevidíme Vás jako jednoho z mnoha, ale jako osobnost, která má co říci. Od chvíle, kdy se u nás usadíte, zažijete individuální a profesionální servis v prostředí s uvolněnou atmosférou. Nezáleží na tom, jestli jste žena, muž, či jde o Vaše děti. Ostříháme Vás pro jakoukoliv příležitost, od praktického účesu po svatbu nebo ples.

Součástí našeho salonu je také poradenství vizážistky včetně líčení.

Používáme vlasovou kosmetiku i barvy světoznámé společnosti L'Oréal Professionnel, kterou si u nás můžete také zakoupit, a to včetně novinky Source Essentielle z čistě přírodních surovin.